KONST / Litografier / Färglitografier 12422045
nr 1242 2045
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografier, 2 st, Stockholm. Signerad, numrerad 275/325. Motivet: 44x56 cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:50:03
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
18 mar
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist